MANKEN HABER BLOGU

Karl Lagerfeld, online alışveriş

Efsane tasarımcı Karl Lagerfeld, kendi ismini taşıyan markasını kendi web sitesinde online alışverişe açıyor. Lagerfeld daha önce, dglobal alışveriş siteleri aracılığıyla bunu yapmıştı. Fakat kendi sitesi üzerinden koleksiyonun tamamını satacak olması bir ilk olacak. Karl Lagerfeld markasının genel müdürü Pier Paolo Righi, WWD’ye yaptığı açıklamada online alışverişin 97 ülke ve 5 dilde yapılabileceğini

uzun bacaklı manken

ABD'nin en uzun bacaklı mankeni Lauren Williams, ünlü olmasına kendisi de şaşırıyor. Houston, Teksas'lı olan Williams'ı ünlü yapan özelliği ise 125 santimetre uzunluğunda olan bacakları! Boyu 193 santimetre olan ABD'nin en uzun bacaklı mankeni, 'en uzun bacaklara sahip olmanın ilginç bir durum olduğunu, bunun bu kadar önemli bir şey olmasına şaşırdığını ancak heyecanlı olduğunu' belirtiyor.

Kate Moss Moda Gibi Manken

Moda dünyasının 'eskimeyen' ikonu Kate Moss, 40'ıncı yaşını çok özel bir biçimde kutlayacak. Moss, 16 ocak'taki 40'ıncı doğum günü şerefine ilk kez Playboy'a da poz verdi. Ünlü mankenin dergi için verdiğ ipozlardan ilki Daily Mail'in internet sitesi tarafından yayınlandı. Moss'un tavşan kız kostömüyle poz verdiği fotografları Mert Alaş ve Marcus Piggott çekti.

MODEL DÜNYASI

Copyright © | İstanbul Model Ajansı